wtorek, 14 stycznia 2014

Dieta 1000 kalorii - plan dla dietetyków

Dieta 1000 kalorii


 Plan dla dietetyków


Na początek 1000 kalorii w diecie, jest znacznie mało kalorii, nie jest zalecane dla wszystkich do naśladowania. Nie konwencjonalne plan diety, tak, ale jeśli chcesz schudnąć szybko, może to być jeden z najbardziej skutecznych te na stojaku. Na takim ograniczeniem kalorii w diecie, organizm wykorzystuje swoje zapasy tłuszczu na energię, a tym samym promowanie utrata masy ciała w przyspieszonym tempie.

Jest to jednak możliwe do wykresu z dobrze zbilansowanej 1000 kalorii Plan dnia z starannych rozważań. "MyPyramid map 'z USDA zaleca te codzienne porcje - ziarna: 3 uncje (Z czego połowa powinna pochodzić z pełnego ziarna), warzywa: 1 szklanka; owoce: 1cup; substytuty mięso / mięso, takie jak fasola / nakrętki: 2 uncji - i dobrą wiadomością jest to, że wszystko to może być zakradli się do 1000 kalorii Posiłki jeśli odżywianie zwiększenie odbywa się prawym środka, jak obniżyć na kalorie.

Korzyści


A 1000 kalorii dieta pomoc w szybkim odchudzania ponieważ zmniejszają prawie 50% regularnego spożycia kalorii z codziennego posiłku talerzu w jednym skoku. Tak więc, może to być rozwiązaniem dla ludzi, którzy zalecanych utratę wagi tworząc deficyt kalorii w organizmie. Biorąc pod uwagę fakt, że większość dorosłych wymagają 1,800-2,000 kalorii każdego dnia, będzie to z powodzeniem stworzyć niedobór kalorii w systemie, na co dzień, i doprowadzić do 1-2 kg utraty masy ciała na tydzień.

Niekorzystne skutki

  • Cięcia kalorii w diecie nie oznacza, utrata masy ciała, ale dieta zawierająca mniej niż 1200 kalorii (kobieta) lub 1500 kalorii (mężczyzna) może opóźnić tempo metabolizmu. To może prowadzić do przyrostu masy ciała, a nie straty, jak twój metabolizm działa wolniej niż zwykle, a także zdobyć z powrotem na wadze w prędkości 2x kiedy ustąpić z diety i jeść żarłocznie nadrobić straty.
  • Takie niskokaloryczne diety może prowadzić do niedoborów żywieniowych i utrata masy kostnej / mięśni przez dłuższy okres czasu.
  • Dietetyków na niskich kalorii diety są zawsze zaleca się pić aplenty wody, który po zaniedbane, prowadzi do ciężkiego odwodnienia.

Plan Przykładowe menu na 1000 kalorii w diecie

Rano

1 szklanka niesłodzonego czarną kawę / herbatę z 1 niesolonego cracker - 20 kalorii ok..

Śniadanie

1 porcja owsianki gotowane w wodzie, miesza się z 1/4 th filiżanki odtłuszczonego mleka i 1 łyżeczka brązowego cukru - 280 kcal
Lub,
2 średnie tosty (7 pieczywo) warstwowe z dżemem bez cukru (1 łyżka), 1 mała pomarańcza, 1 szklanka mleka odtłuszczonego - 280 kalorii

Lunch

Kanapka z 2 kromki chleba pełnoziarnistego wypełnionych 2 uncje chude mięso deli (piekarnik z grilla), 1 łyżeczka musztardy zmieszane z 1/2 łyżeczki sera topionego o niskiej zawartości tłuszczu, 2 liście sałaty i 4/6 plastrami pomidora - ok. 300 kalorii.
Lub,
Grillowana pierś z kurczaka (3 uncje), 2/3 rd filiżanka fasoli i warzyw, 1 szklanka sałaty - ok. 300 kalorii.

Obiad

Grillowany stek z polędwicy z odciętą chudego z 1 filiżanką smażone żółte i czerwone papryki, lub 3 uncje Filet z łososia w połączeniu z 1 małej rolki otręby owsa Kolacja (300 kalorii) może być wypełnienie przystawki do obiadu.
To nadal pozostawia miejsce dla 100 kalorii przekąski, które można źródła w od średniego jabłka / filiżanki truskawek całego / garść orzechów / plasterkiem sera niskokalorycznej lub, jeśli jesteś w pobłażliwym nastroju, mały kostka czekolady.

Planuje własne 1000 kalorii dziennie posiłek plan

1000 kalorii dziennieMożna również przygotować swój własny, unikalny 1000 planu kalorii posiłek łącząc dobre wyborów żywieniowych, takich jak całe pszenicy chleb / makaron lub ryż brązowy + warzywa z negatywnych kalorii, takich jak ogórek, rzodkiewka, pomidory, seler, kapusta + niskiej cal owoców takich jak jagody, jabłka, pomarańcze, grejpfruty, gruszki + odtłuszczone produkty mleczne / mleczne.

Zasada podążać -

½ Twój półmisek powinien składać się z wartości odżywczych owoców / warzyw uderzył, trochę więcej niż ¼ z pełnego ziarna, a nieco mniej niż ¼ z białka. Nie zapomnij podać pozycje dziennika w diecie.
Będąc na diecie 1000 kalorii planu nie oznacza, że ​​jedzenie jest zakaz. Wystarczy upewnić się, że po tych 3 zasad przy zamawianiu w restauracji posiłki-
  • Swapowe wysokiej cal boczne rozkazy jak frytki i frytki do wyboru zdrowszej żywności, takich jak sałatki i słodkie ziemniaki.
  • Zdecydować się na dania z grilla lub na parze.
  • Kontrola część ćwiczenia.
1000 kalorii Dieta RegułaSugestie? 6 "warzywko rozkoszą sub od metra + 1 puszka dieta soda / 1 Kanapka rożna kurczaka z Wendy / 1" Tender "minus Sandwich pieczona w sosie z KFC zawiera 300 kalorii.
Aplenty wody pitnej jest jednym ważnym wymogiem spożywania 1000 kalorii diety, które nie powinny jednak być dostosowany bez konsultacji z lekarzem i / lub następnie przez ponad 1-2 tygodni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz